Banesa me qera afer Qafes 300 euro

Jepet me qera nga: Valmira 25 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen afer lagjes Qafa, banesa ka 2 dhoma gjumi, dhom dite, dhom ndeje me trapezari te bukes dhe kuzhine, shpajz, ballkon, e mobiluar shum bukur.
Cmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim