Banesa me qera afer Qafes 4 dhomshe, 350 euro

Jepet me qera nga: Valmira 16 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen afer Qafes te ministria e shendetsise, banesa ka 2 dhoma gjumi, dhom dite, sallon me trapezari te bukues dhe kuzhine, shpajz, ballkon, e mobiluar shum bukur.
Cmim 350 euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim