Banesa me qera në Qender

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Dje 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine,banjo, ballkon.
Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa është në katin e III.
Çmimi: 500 Euro me Shpenzime
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim