Banesa me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Ardian Ajetu 29 Gsh 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: 250
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne qender re Dardanise, banesa eshte e mobiluar, cmimi 250 eur (mujore).
Kerkojme qirramarresit serioze, gjithashtu leshohet edhe per biznese pasi qe eshte ne katin e trete dhe ka pamje nga rruga kryesore ne bulevardin Bill Clington. Per infornata shtese ju lutem kontaktoni ne numrat e telefonit: 049406470 ose 049406471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim