Banesa me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: kastriot 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Jpete banesa me qera ne Dragodan gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti eshte e mobiluar sipas standartev moderne ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhine,banjo,wc dhe shpaiz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim