Banesa me qera ne Lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: Fejsal 13 Gsh 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Lagjen e Spitalit, prane shkolles fillore Pavaresia.
Banesa eshte ne katin e trete e mobiluar ka sallonin me kuzhine dhe tryezarine, banjo, dhome te fjetjes dhe ballkon. Banesa eshte ndertim i ri dhe shume e pershtatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim