Banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Anton Mehmeti 02 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qera ne lagjen mati 1 banesat jan me leje te ndertimit dhe jan ndertim i ri i sapo banuar.
1 Banesa 97 m2 ka 2 dhoma gjumi 1 sallon kuzhin 2 banjo 1 shpajz 1 ballkon.
2 Banesa 60 m2 ka 1 sallon kuzhin 1 dhom tgjumit 1 wc 1 ballkon.
3 Banesa 70 m2 ka 1 sallon kuzhin 1 dhom tgjumit 1 wc 1 ballkon.
4 banesa 70 m2 ka 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom tgjumit 1 wc 1 ballkon.
5. banesa 110 m2 ka 1 sallon kuzhin 3 dhoma tgjumit 2 wc 1 ballkon.
6 banesa 110 m2 ka 1 sallon kuzhin 3 dhoma tgjumit 2 wc 1 ballkon.

qmimi sipas marveshjes


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim