Banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Rexhep 06 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit 2 , Banesat e Bardha
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera , e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Kati i 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim