Banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Milaim 27 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer banesave te arabeve banesat e EXDC-së gjendet ne katin e 8 ka ashensor, kuzhin me dhom te dites, dy dhoma gjumi nje ballkon si dhe parking garazh ne podrumin e nderteses, eshte e mobiluar tersisht e gatshme per banim te menjehershem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim