Banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Cani 06 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Agim Ramadani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa përmban 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje ,kuzhin banjo dhe terrace.Eshte e gjitha e mobiluar si dhe gjendet ne nje nder lagjet me te mira ne Prishtine. Adresa:Agim Ramadani përball fakultetit te kimis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim