Banesa me qera ne Ulpiane #IBRO GROUP

Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane tek Simfonia
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte e pershtatshme per nje qift. Banesa gjendet afer restorant Simfonia dhe eshte ne katin e 3-te. Posedon kuzhine te re dhe dhome gjumi te pershtatshem per fjetje gjithashtu te re. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim