Banesa me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Banesa Ulpiane 04 Gsh 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane afer AAK-se eshte e mobiluar dhe e renovuar komplet me te gjitha paisjet,leshohet me qera edhe per nje muaj per pushime ose me afategjate.E gatshme menjeher per banim. Kontakti edhe permes viber +38649688502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim