Banesa me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Banesa 05 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana C3 H2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne ulpiane afer AAK-se eshte e mobiluar dhe e renovuar me te gjitha paisjet,banesa leshohet edhe per afate te shkurt si 1 muaj ose 2, apo edhe me afategjat.
Te interesuarit mund te kontaktojn edhe permes Viber ne +38649688502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim