Banesa me qera ne qender

Jepet me qera nga: Banesa me qira 08 Dhj 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Shaban Palluzha
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender te Prishtines, te Teb banka mbrapa Teatrit. Banesa eshte ne katin e dyte, ka tri dhoma: Dhomen e ndenjes me Kuzhine, dhomen e fjetjes dhe dhomen per femij, banjo, ballkon dhe paradhome- korridor.

Banesa eshte e mobiluar, e ndritshme - me drite natyrale, ndodhet ne ndertese te qete e te sigurte.

Banesa eshte tersisht e mobiluar dhe me nxemje me sistem qendror.

Per me shume informata dhe per te vizituar banesen, ju lutem kontaktoni pronaren ne kete numer: 044 88 22 12

Preferohen familjar. Qmimi eshte i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim