Banesa me qera ne rrugen Bajram Kelmendi

Jepet me qera nga: Prishtine 08 Tet 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi banesen me qera e cila gjindet ne rrugen Bajram Kelmendi afer Bashksise Islame.
Banesa ka 2 dhoma gjumi , koridor , banjo , kuzhine te pershtatshme dhe gjerat qe duhen.
Banesa ka cmimin 250 €.
Per me shume na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim