Banesa me qera ne ulpiane

Jepet me qera nga: Ulpiana 23 Gsh 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne ulpiane afer AAK-se ,pikerisht ne C3 banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet me te gjitha paisjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim