Banesa me qera ne ulpiane

Jepet me qera nga: Besnik 24 Gsh 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne ulpiane te C3,banesa eshte e mobiluar dhe renovuar me te gjitha paisjet.Te interesearit te kontaktojn edhe permes Viber ne +38649688502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim