Banesa me qera per studente/femra

Jepet me qera nga: Dok 14 Mar 04:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Verrat e Llukes
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET BANESA ME QERA PER STUDENTE/FEMRA


Lëshohet me qera banesa. Banes ka tri dhoma. Një dhomë me kater shtreter, dy dhoma me tre shtretër. Gjithashtu banes posedon kuzhinë, koridor dhe banjo. Banes ka 95 m2. Banesa ka pamje të pastert nga qyteti dhe ka qasje në të gjitha lagjet e Prishtinës. Egzistojn të gjitha lidhjet e autobusve nga banesa. Posht mund të shihni edhe videon 2:30".


PERSHKRIMI I BANESËS:

B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless
N) Sigurimi me kamera


Çmimi për person është 60 EUR0. Çmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:

B) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjës
Adresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë (GoogleMaps)
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : banesa.qera@gmail.com
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Qe5VIFvIob0Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim