Banesa me qera perball sh.f Ismail Qemaili#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hilmi Rakovica-sh.f Ismail Qemaili
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera afer shkolles fillore Ismail Qemaili ne B.Dielit.Banesa eshte e pershtatshme per banim pa problem deri ne 6 persona dhe ka kete perberje:

1)Sallon
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo

Uje 24/ H
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim