Banesa me qera perball sh.f Ismail Qemaili#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Bregun e Diellit perball shkolles fillore Ismail Qemaili.Banesa eshte e perkryer per banim dhe me te gjitha mobilet.Banesa ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Banjo
4)Koridor

Banesa ka uje 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim