Banesa me qera te 4 llullat afer gjamise

Jepet me qera nga: Hajzer 10 Jan 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 2terasa 2 dhoma kuzhine banjo
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma kuzhine dhe banjo poashtu edhe teras .ne katin e 4 , banesa posedon edhe lift qmimi 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim