Banesa me qera te Parku Qytetit

Jepet me qera nga: Banesa 29 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa te parku i qytetit ne rrugen Halil Alidemaj.
Banesa eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e kompletuar.
(Banesa u jepet ndonje qifti apo nderkombetareve)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim