Banesa me qera te Slovenia Sporti

Jepet me qera nga: Homes 17 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Slovenia Sport
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Qender, afer Slovenia Sport. Banesa gjendet ne katin e 3 dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:
Kuzhine me Sallon,
2 dhoma gjumi,
2 Ballkona,
Banjo.


Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim