Banesa me qera te l.e Spitalit sh. Pavarsia 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 26 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e pare
Ka dhome te dites me kuzhine dhe trepezari
2 dhoma te fjetjes
Banjo, terraso
Eshte afer shkolles fillore Pavarsia ne lagjen e Spitalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim