Banesa me qera te parku i qytetit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Max Agjension 30 Nën 11:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Gjindet afer parkut te qytetit
Leshohet per Qifte ose familjar
75 m katror, dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin dhe ballkoni qe ka qasje nga te gjitha dhomat
me pamje te mrekullueshme nga parku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim