Banesa me qera tek komuna e re

Jepet me qera nga: Hyzer Shamolli 04 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine-Dragodan - Komuna e Re
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
Dhomen e Ndejes
Dhome Fjetje
Kuzhinen
Ballkonin
Koridorin
Banjon
Parkingun
Uje dhe Rryme 24/7
Banesa gjindet ne katin e pare per banim
Banesa eshte e Re dhe e gatshme per banim.
Viber : +37745292852
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim