Banesa me qera

Jepet me qera nga: Isaki 05 Gsh 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi banesen me qera ne dardani mbi gallaksi kati 3 65m.k.
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin.Banesa e mobiluar dhe lshohet vetem per familjar.
045898535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim