Banesa me qera

Jepet me qera nga: Rron 24 Gsh 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ..
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira. Banesa gjendet ne Prishtine,adresa Lakrishte afer stacionit policor(Procredit Bank),hymja e pare. Banesa posedon: Dy dhoma,kuzhinen,banjon dhe ballkonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim