Banesa me qera

Jepet me qera nga: Arbnor 08 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera ne rrugen pishtine fush kosove afer petrol komanis apo afer interex. Banesa eshte 86 m2 eshte e mobiluar komolet ka 2 dhoma banjon sallonin dhe guzhinen. Nr i telefonit 045616257 mund te na kontaktoni edhe ne viber apo watsapp +37745616257.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim