Banesa me qera

Jepet me qera nga: eadas 28 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Josip Rela
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera kati 5 perball shkolles MetoBajraktari "TE QAFA" banesa ka 2 dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin 80m2 per me shum info: 044192709 044765588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim