Banesa me qera

Jepet me qera nga: Kastriot 11 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan Komuna e re
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jpet banesa me qera ne Dragodan gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti.
banesa eshte e mobiluar me sende te reja
banesa ka dy dhoma gjumi , dhoma dites me sallon, banjo dhe wc, shpaiz,koridor dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim