Banesa me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Grundstucke shpk 11 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mati 1,perball rruges B
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati I. Eshte ndertim i ri. Kati i dyte. Ndertesa ka edhe ashensor.
Ka sallon me kuzhine dhe nje dhome fjetje. E mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Mobilet ne sallon te pershtatshme edhe per fjetje. Ballkon te gjere dhe vend-parking perpara baneses.
Banesa gjendet ne kompleksin e banesave te Lin projektit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim