Banesa me qera

Jepet me qera nga: Arben 13 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera në Prishtine,te kafet e vogla.
Banesa është ndertime i ri kati i III-te ka ashensorë.
Komplet e mobiluar dhe ka këtë orendi.Kuzhina,
Sallon (ballkon),dy dhoma gjumi,banjo ,dhoma ndihmese si dhe hapsire te mjaftueshme në paradhome.Rryme dhe uje 24ore.
Kontakto në (049358192 I njejti në viber) si dhe në 049312050 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim