Banesa me qera

Jepet me qera nga: Cani 27 Jan 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Agim Ramadani c1 nr 6
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje,Kuzhina, banjo korridori si dhe nje terrace
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim