Banesa me qera

Jepet me qera nga: Agron 08 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera banesa ka ket renditje, Sallon ,kuzhin,2 dhoma gjumi,2 ballokona, banjo dhe parking
Banesa eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhin te montuarme krejr orendit ,tavolin bukes,komd me tv, 1 dhom e ka te mobiluar me dy shtreter, te gjitha dhomat dhe salloni kan tepia ju pirpresum ne +37745633810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim