Banesa me qera

Jepet me qera nga: Agron 08 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ka ket renditje Sallon, kuzhin,2 dhoma gjumi 2 ballkona dhe banjo ju mirpresum.
Banesa eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhin konplet,tavolin buke komod te tv, edhe nje dhom te mobiluar kurse te tjerat krejt jan me tepia.
Info.+37745633810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim