Banesa me qera

Jepet me qera nga: Driton 19 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila i ka 3 dhoma gjumi dhe nje sallon banesa gjendet ne lagjen kalabria te banesat eXd (ekslozivit) banesa ne katin 6 ka ashensor
049885046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim