Banesa me qera

Jepet me qera nga: Driton 23 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesem me qera 3 dhoma gjumi dhe nje sallon b
Banesa gjendet ne lagjen kalabria kati 6 me ashensor
04988546
044413317
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim