Banesa me qera

Jepet me qera nga: rexhep Sot 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Banesat e Hoxha Invest Group), me siperfaqe 73m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon , koridor, garazh dhe ashensor. Banesa është ndertim i ri dhe e pa mobiluar. Banesen mundemi edhe ta mobilojme. Çmimi sipas marrveshjes. Harta: https://www.google.com/maps/dir//42.6449956,21.1742621/@42.645585,21.1683869,1381m/data=!3m1!1e3?hl=en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim