Banesa me qera

Jepet me qera nga: Nasuf 11 Pri 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav major Qender
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kemi banesa me qera ne kete object me nji sip 98m2 dhe te gjitha banesat jane te mobiluar.
Kemi edhe nji lokal me sip 300m2 dhe gjendet ne katin perdhese andaj mund te perdoret per cfado vep.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim