Banesa me qira : ditore, javore dhe mujore

Jepet me qera nga: Shpetim 01 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr Tringe Smajli prapa Hotel Sirius
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohen banesa me qira ne kushte super lative me cmime te pershtatshem ne qender te Prishtines ... banesat jane te preferuara per Mergimtaret - Familjare qe vine ne vizit ne Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim