Banesa me qira

Jepet me qera nga: AnEm 23 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ismail Dumoshi
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne afersi te shtepise se pleqeve. Banesa ka siperfaqe prej 50m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine dhe ballkon, nje dhome gjumi dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim