Banesa me qira

Jepet me qera nga: Vepra 04 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Banes me qira
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet komplet kati me qira ose mund te ndahet ne dy banesa dhe jan te renditura dhom dite kuzhin banjo dhe dy dhoma fjetje banesat jan komplet te mobiluara te reja sa i perket nxemjes asht me thengjill dhe Ka shum pak shpenzime dhe ngrohje te mrekullushme per inf lajmrohi ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim