Banesa me qira 200 Euro Afer sh.f Ismajl Qemajli

Jepet me qera nga: zgjidhja 08 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afer shkolles fillore
Ismajl Qemajli.Banesa eshte e mobiluar dhe posedon
Kuzhinen,dhome gjumi,banjo dhe ballkon.

Cmimi 180 Euro/ muaji

Kontakti viber
049 313 444

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim