Banesa me qira 56m2 Lagjia e Spitalit

Jepet me qera nga: Xhemë 13 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen! Per njerez familjar dhe per student.

Info:
Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit, eshte 2 dhomshe njera me kuzhine, koridori, banjo dhe ballkoni.

Banesa eshte ne katin e dyte, siperfaqe 56m2

Banesa eshte e mobiluar.

Çmimi i diskutushem.

Te interesuarit mund te kontaktojn nr nr:
049/ 595-097
049/ 384-711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim