Banesa me qira lagj. E Spitalit 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 18 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e pare.
Ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari
Nje dhome gjumi, banjo dhe terrase.
24 ore uje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim