Banesa me qira në Pejton.

Jepet me qera nga: meti 16 Maj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: PEJTON
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Pejton, me 90m2, në katin e 9-t, Banesa gjindet ne kompleksin Ramiz Sadiku. Ngrohjen qendrore me termokos eshte ne vezhgim kamerave me sigurim objekti, ka Hapësirë parkimi e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-shpajz
-banjo
-toalet dhe
-ballkon

—Vetem me kontrat 1vjeqare, ose mundesi vazhdimi…

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim