Banesa me qira në lagjen "Ulpiana"

Jepet me qera nga: Hidajete 25 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira. Siperfaqe prej 50m2 ka 2 dhoma 1 kuzhin 1 banjo dhe ballkon. Banesa gjendet ne rrugen "Zija Shemsiu" afer tregut. Per me shum info kontakto 044185209 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim