Banesa me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Emir 04 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ymer Alushani 9/3
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në lagjen Dardania, në afërsi të shkollës fillore "Xhemail Mustafa" dhe Bulevardit Bill Clinton. Banesa njëdhomëshe gjendet në një vend të qetë dhe familjarë në katin përdhes, është e mobiluar dhe ka ujë, rrymë dhe ngrohje 24 orë. Gjithashtu, ndërtesa ka edhe parkingun privat. Është e përshtatshme për një çift. Shuma e qirasë është 230 €, në të cilën janë përfshirë edhe shpenzimet mujore të ujit dhe pastrimit.
Nr.tel: 044/261-713 dhe 044/558898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim