Banesa me qira ne Lakrishte

Jepet me qera nga: Granit 06 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lakrishte , objekti Beni Dona. Banesa gjindet ne katin e 5 dhe ka gjithsej 94m2.
Banesa ka sallonin me kuzhine, tri dhoma gjumi , nje banjo , nje WC ,ballkon .Eshte e gatshme per banim me te gjitha mobilet. Objekti posedon dy lifta si dhe eshte 100m larg Bill Kllintonin.
Banesa leshohet me qira per familje si dhe per studente (femra) dhe nderkombetare. mob 044 571 115 (wiber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim